Španělsko

Valencie

Tip: Dovolená Španělsko.
Zahraniční zájezdy.
Výhodné Provident půjčky vyřeší Vaše finanční problémy. Skvělím řešením je Home Credit půjčka. Americká hypotéka, Hledáte profesionální autoškolu v Praze? Zkuste V.I.P. autoškola Praha, které je vybavena moderními auty. Oblékněte si hip hop oblečení, stylové kalhoty, boty, tepláky. Krutý Hadry, to je fakt husté oblečení. Ceny oblečení již od 250Kč. Vaše zdraví.

Turistické informace

Městská turistická kancelář: www.Malagaturismo.com
Plaza de la Marina
Casita del Jardinero
Avenida de Cervantes
také na autobusovém nádraží a některých stanovištích autobusů.

Regionální turistická kancelář: www.andalucia.org Pasaje de Chinitas, další pobočka je na letišti.

Festivaly a zvláštní události

Semana Santa (Svatý týden) - každý večer se městem nesou plošiny (tronos), na nichž spočívají posvátné sochy, které jsou velké a těžké (nese ji až 150 nosičů). Lze je pozorovat z Alameda Principal, kudy procházejí mezi 19. hodinou a půlnocí.

Féria de Málaga - koná se ve druhé polovině srpna, trvá 9 dní, ve dne slaví se hlavně v centru města, hraje hudba, tančí se, jezdí na koních, večer se zábava přesouvá do Cortijo de Torres, 4 km jihozápadně od centra.

Okružní jízda: autobus MálagaTour (nahoře otevřený), www.malaga-tour.com , jezdí do půl hodině z Avenida Manuel Augustin Heredia nebo z východního konce Paseo del Parque, dospělí 15€, děti 7,5€, jízdenka platí 24 hodin, jezdí po okruhu města, zastavuje u všech památek, kdekoli se dá nastoupit i vystoupit.

Pohled na maurský hrad Alcazaba

Pohled na maurský hrad Alcazaba

Fontána pod hradem Gibralfaroa

Fontána pod hradem Gibralfaroa

jinde:
stránka:
Poznejte Španělsko - spanelsko.poznejte.cz - webdesign Ošklivý sup